În data de 7 martie, începând cu ora 11:30, vă așteptăm la întâlnirea cu reprezentanții Dobrogea Grup S.A., unul dintre marii producători integra­ți de produse fainoase din România. Evenimentul este adresat studenților din cadrul Facultății de Business și Turism, atât celor înscriși în cadrul proiectului Stagii de practică și activități de orientare profesională pentru studenții înmatriculați la programele de studii universitare Administrarea afacerilor și Economie și afaceri internaționale (BREIT), cât și colegilor care nu sunt înscriși în proiect.

Studenții vor avea oportunitatea să stea de vorbă cu reprezentanți de seamă ai societății Dobrogea Grup SA, se vor familiariza cu specificul firmei și vor avea posibilitatea să aplice pentru programe de internship.

Detaliile de conectare si link-ul Zoom vor fi transmise în zilele următoare.

Vă așteptăm!

Echipa BREIT