Ești interesat(ă) de digitalizare, cu beneficiile și provocările ei? Vrei să primești și să oferi sugestii cu privire la viitorul impact al tehnologiei în viața personală și profesională? Ți-ar plăcea să participi la o tabără de vară gratuită dedicată studenților înscriși la licență, masterat sau doctorat? Ai dori să petreci 10 zile din vacanța de vară alături de alte persoane interesate de acest domeniu și speakeri de top, să participi la open days la companii și training-uri practice? Dacă răspunsul este DA, atunci nu mai ezita și aplică pentru Școala de Vară România Secolului XXI – Provocările erei digitale, organizată de Asociația Voluntari pentru Idei și Proiecte (VIP România).

Formularul de înscriere poate fi completat până pe data de 15 iulie aici:

Proiectul este implementat cu sprijinul Varyafin, OTP Leasing Romania, Coca-Cola HBC, Ursus Cooler și susținut de GEYC, Social Innovation Solutions și Centrul pentru Tineret al Municipiului București.