Stimaţi studenţi,

Continuăm seria întâlnirilor cu oameni de la care putem învăţa, care ne pot descrie experienţele lor relevante, din domenii diverse.

În data de 5 iunie 2022, la ora 17.00 vă aşteptăm la întâlnirea cu domnii avocaţi Dragoş Chirilă şi Ioan Stăiculescu.

Tematica dezbătută în această întâlnire are o importanţă deosebită pentru voi: prevederile contractelor de munca si interpretarea lor

Puteţi participa la discuţii accesând link-ul: meet.google.com/nzv-queh-bsk

Dragos Chirilă

D-nul. avocat Dragoş Chirilă, este reprezentantul  Societăţii de avocati “Chirilă&asociatii”, absolvent al Facultăţii de Drept din cadrul Universităţii din Bucureşti, are o bogată activitate în acordarea asistenţei juridice în domeniul comercial şi al litigiilor de muncă.

Ioan Stăiculescu

D-nul. avocat Ioan Stăiculescu, îşi desfăşoară activitate în cadrul Cabinetului individual de avocatură  “Staiculescu Ioan”, este absolvent al Universităţii din Bucureşti, Facultatea de Drept, a asigurat servicii de consultanţă juridică pentru multe societăţi comerciale şi a reprezentat în instanţă pentru litigii de muncă, persoane fizice şi juridice.