În data de 31 mai 2022, în cadrul proiectului BREIT, s-a desfăşurat o întâlnire online cu d-na Gina Ştefănoaia,  Trainer, Coach & Speaker Independent la Maxwell Leadership România, Fondator Academia de Frumuseţe Startline. Din echipa proiectului au participat experţi şi studenţi.

D-na. Gina Ştefăroaia, psiholog, antreprenor, cu o bogată experienţă în diverse domenii, certificată Maxwell Leadership, fondator al Academiei Startline – Starul, derulează cursuri autorizate de autocunoaştere, dezvoltare personală, frumuseţe și a prezentat, studenților interesați din cadrul proiectului BREIT, cum să iși fixeze obiectivele, cum să facă alegeri în carieră etc. Întâlnirea s-a bucurat de un mare interes din partea studenților, aceștia adresând întrebări invitatei.